Przeglądarka - najgorętsze materiały z minionego roku, czyli The Best Of w trzeciej odsłonie na antenie Eski TV już w najbliższy weekend

07/01/2015 12:31
Najciekawsze rozmowy Jankesa, najgorętsze eventy, najbardziej sensacyjne plotki ze świata polskiego showbiznesu - czyli wszystko, co najlepsze w ubiegłorocznych wydaniach Przeglądarki - oglądajcie trzecią odsłonę zestawienia najgorętszych momentów programu już w najbliższy weekend, w sobotę, 10 stycznia, o godz 11.

Już w najbliższy weekend zaprezentujemy Wam trzecią odsłonę Przeglądarki, na którą złożą się najciekawsze materiały z programów nadanych w minionym roku. Pamiętacie naszą relację z Fashion Week Poland i modowe szaleństwa Jankesa? W najbliższej Przeglądarce przypomnimy Wam to wydarzenie, a także rozmowy z Macademian Girl i Pauliną Krupińską.

Ale to nie jedyne rozrywki, jakich Jankes doświadczył w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W najbliższy weekend będziecie mogli po raz kolejny przyjrzeć się jego perypetiom na torze gokartowym, na którym udowodnił, że szybkie samochody to jego drugie imię. A miłośnicy pięknych kobiet będą mogli jeszcze raz popatrzeć na wystrzałową Natalię Szroeder, która w Przeglądarce wystąpiła z bronią w ręku. Zapraszamy!


The Best Of Przeglądarka - sobota, 10 stycznia, godz. 11:00

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online