Przepisy na grilla a la Darek Kuźniak oraz Robert Down Jr. o filmie Avengers: Czas Ultrona. Krótko mówiąc - Przeglądarka. Zapraszamy!

21/05/2015 11:24
Przepisy na grilla i Darek Kuźniak , film „Avengers: Czas Ultrona" i Robert Downey Jr., ubrania idealne na trening i siostry Bukowskie, czyli kolejne majówkowe wydanie programu Przeglądarka przed Wami. Zapraszamy!

Lubicie pogrillować? Przygotujcie kartki i długopisy, bo w nadchodzącym programie z cyklu Przeglądarka pojawi się Darek Kuźniak, który poda Wam kilka przepisów na udane potrawy z grilla! Oprócz niego do programu zawitają Robert Downey Jr., który opowie o pracy przy filmie „Avengers: Czas Ultrona", a także siostry Bukowskie, które doradzą, w co ubrać się na trening, by ćwicząc czuć się swobodnie, a jednocześnie dobrze wyglądać. Przepisy z grilla, Darek Kuźniak, Robert Downey Jr. i „Avengers: Czas Ultrona" - najbliższa Przeglądarka zapowiada się wyjątkowo smacznie i gwiazdorsko! Zapraszamy przed telewizory w sobotę, 23 maja, o godz. 11:00. Zobaczcie zapowiedź programu!
Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online