Rafał Maślak z przekąską i rapujący Krzysztof Hołowczyc. Chcecie ich zobaczyć? Oglądajcie The Best Of Przeglądarka - sobota, 11 lipca, godz. 11:00

10/07/2015 16:32
Rafał Maślak, Krzysztof Hołowczyc i cheerleaderki. Egzotyczny miks w The Best Of Przeglądarka - programie, w którym miksujemy dla Was najciekawsze materiały z Przeglądarki z minionego sezonu! Sobota, 11 lipca, godz. 11:00.

Ostatnia Przeglądarka przed wakacjami. Ale nie martwcie się! Przeglądarka wciąż jest z Wami w słodkich wspomnieniach! Co tydzień w sobotę pokazujemy Wam programy zmontowane z najciekawszych materiałów, jakie pojawiły się w Przeglądarce w minionym sezonie. W najbliższym odcinku - same hity! Po pierwsze, uwielbiany przez Was Mister Poland Rafał Maślak. Zobaczycie, jak przebiegała sesja zdjęciowa z jego udziałem, dowiecie się także, co podjada nasze ciacho w wolnych chwilach! Po drugie, usłyszycie piosenkę, która mogłaby stać się przebojem! Zarapuje ją dla Was nie kto inny tylko Krzysztof Hołowczyc. „To nie żadna sztuka, pudło na Dakarze, rajd między rynnami, teraz wam pokażę, jestem jedeminem, a rapuje tak, chodź do mnie maleńka, lewy dwa na krzak” - zaśpiewa dla Was nasz utytułowany rajdowiec! W programie nie zabraknie też pierwiastka żeńskiego - będą cheerleaderki, a także porady makijażowe w stylu London Look. Obejrzyjcie zapowiedź drugiej części The Best Of Przeglądarka i bądźcie z nami w sobotę, 11 lipca, o godz. 11:00.
Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online