Reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - dziewiąty odcinek programu już w niedzielę, 28 grudnia, o godz. 23

23/12/2014 07:46
Wydaje Wam się, że umiecie bawić się na całego? Sprawdźcie, jak robią to prawdziwi imprezowi wyjadacze! Specjaliści od zabawy na całego, mistrzowie szalonych baletów, imprezowi guru. Przed Wami kolejny odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”! Przedstawiamy Wam Elwirę z Jabłonnej, Dominikę z Mogilna oraz Natalię z Kwidzyna.

Oto trzy nowe uczestniczki kolejnego odcinka reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Wszystkie trzy są szalone i potrafią bawić się bez hamulców!

Elwira lat 27. Ukończyła studia na kierunku administracja. Pracuje jako instruktorka fitness oraz jest specjalistką w przedłużaniu włosów. Elwira kocha sport, taniec, a ostatnio jazdę konną. W przeszłości myślała nawet o karierze zawodowej tancerki, ale jej droga życiowa ułożyła się inaczej. Pomimo otaczających ją przyjaciół, nasza bohaterka sprawia wrażenie samotnej. Większość jej znajomych ma już poukładane życie, koleżanki mają mężów, narzeczonych, a ona nadal jest sama. Zamiast poważnego życia wybiera wieczne imprezy i zabawę.Impreza zacznie się od tradycyjnego biforka w mieszkaniu Elwiry. Później wraz z ekipą Eski.TV, imprezowicze przeniosą się do warszawskiego klubu Mirage! To będzie z pewnością szaleńcza i niezapomniana noc! ...a może ktoś będzie chciał o niej zapomnieć?


Dominika ma lat 18. Jest uczennicą III klasy technikum hodowli koni. To właśnie ze zwierzętami wiąże swój przyszły zawód – chce być weterynarzem. Najbardziej kocha jednak konie i dla nich mogłaby mieszkać na wsi. Na razie z tej wsi, a w zasadzie małego miasteczka – Mogilno – ucieka. Wraz z koleżanką jeżdżą do większych miast, by tam poimprezować. Dominika uważa się za osobę, której można zaufać. Znajomi bardzo lubią jej towarzystwo, jednak twierdzą, że po alkoholu Dominika staje się trochę dziwna. Wygaduje różne głupoty, nie zna granic w piciu i ma dużo filozoficznych przemyśleń, którymi zamęcza wszystkich dookoła. Na imprezach tańczy i flirtuje z mężczyznami, u których ma duże powodzenie.Dominika wraz ze swoją przyjaciółką jadą podbić Warszawę! Imprezkę zaczną w jednym z warszawskich apartamentów, by później przenieść się na party do klubu! Wszystkiemu przyglądać się będzie bacznie kamera Eski TV!


Natalia ma 21 lat. Pochodzi z Kwidzyna. Jest studentką administracji. Pracuje jako barmanka w jednym z kwidzyńskich klubów. Natalia to osoba uwielbiająca zwracać na siebie uwagę. W klubie zawsze jest jej pełno. Czasem gubi koleżanki. Zdarza się jej jeździć na imprezę do innego miasta autostopem. Sama określa się mianem „królowej podestów” i szalonej blondynki, która urodziła się, by imprezować.Natalia, wraz z ekipą Eski TV i znajomymi, rozpocznie wieczór w wynajętym apartamencie, później przeniosą się do jednego z warszawskich klubów!

Zobaczmy więc, co w repertuarze szalonych zachowań mają nasze bohaterki. Którą z nich zje wstyd po obejrzeniu taśm prawdy, która zaniemówi z wrażenia? Oglądajcie program „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” - kamery Eski TV zarejestrują każdy wybryk naszych bohaterek i pokażą je w ich obecności milionom przed telewizorami! Dziewiąty odcinek programu już w niedzielę, 28 grudnia, o godzinie 23:00!


Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online