Reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - kolejny odcinek programu w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, o godz. 23. Nie przegapcie!

02/01/2015 14:55
W kolejnym odcinku reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy, który wyemitujemy na antenie Eska TV poznacie kolejnych niesamowitych i odlotowych imprezowiczów, którzy w zabawie nie znają umiaru. Chcecie się dowiedzieć, co takiego kamera Eski TV zarejestrowała podczas imprez z ich udziałem? Poznajcie Asię, Patrycję i Kubę i obejrzyjcie dziesiąty odcinek Wczorajszych, którego są bohaterami. Bądźcie z nami w niedzielę, 4 stycznia, o godz. 23.

Dobrze wiedzą, co to jest wyśmienita zabawa i jak wprawić się w stan imprezowej euforii. Potrafią rozkręcić niepowtarzalne party, a na dodatek w swoich imprezowych wyczynach są wyjątkowo kreatywni. Oto bohaterowie dziesiątego odcinka reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy, który wyemitujemy w najbliższą niedzielę, 4 stycznia o godz. 23.

Pierwszą bohaterką odcinka jest Asia, pochodząca z Warszawy. Asia jest uczennicą ostatniej klasy technikum gastronomicznego. Choć bardzo lubi gotować, twierdzi, że nie zamierza wiązać swojej przyszłości z gastronomią. Marzy o zostaniu „osobą medialną” – np. aktorką lub modelką.Asia chodzi na imprezy przede wszystkim po to, żeby „wytańczyć się” i wyszaleć. Taniec to jej pasja – kiedyś trenowała hip-hop, ale musiała zrezygnować ze względu na kontuzję. Teraz chodzi na zajęcia pole dance. Na imprezach lubi brylować. Jest atrakcyjną dziewczyną, która wzbudza zazdrość u dziewczyn i przyciąga męskie spojrzenia. Zdarza się, że rozochoceni chłopcy próbują ją obmacywać – czego nie znosi. Asia wraz z przyjaciółką rozpoczną imprezę biforkiem w wynajmowanym apartamencie, następnie zabawią się w jednym z warszawskich klubów. Ich poczynaniom, jak zwykle, będzie przyglądała się kamera Eski TV.

Kuba to sympatyczny i nieco zwariowany 23-latek z Rawicza. Zaczął imprezować po ukończeniu 18. roku życia, ponieważ wcześniej miał zakaz chodzenia na „balangi”.Po pijaku Kuba staje się nieobliczalny. Jeśli ma na coś ochotę – robi to. Na każdej imprezie wykręca inny numer – tańczy na rurze, wchodzi za bar, gubi buty. Jego najbardziej szalony wyczyn to wycieczka pociągiem do śląskiej kopalni. Razem z kolegą był wtedy kompletnie pijany. Wdarli się do czynnej kopalni, po czym zostali przepędzeni przez pracowników. Kuba wraz ze znajomymi będzie imprezować w jednym z warszawskich klubów. Towarzyszyć im będzie ekipa Eski TV.

Patrycja z Rybnika to niewątpliwie postać nietuzinkowa, lubiąca łamać zasady. Uwielbia, gdy wokół niej coś się dzieje. Bardzo lubi zwracać na siebie uwagę, na imprezach często pojawia się w oryginalnych kreacjach, na przykład przebrana za pielęgniarkę. Kokietuje mężczyzn, tańczy i - jak sama określa - na imprezach zachowuje się jak „małpka wypuszczona z klatki”.Patrycja zaprosi ekipę Eski TV do wspólnej zabawy w jednym z warszawskich klubów. Towarzyszyć jej będą koleżanka i kolega.


Czy po obejrzeniu taśm prawdy bohaterowie naszego reality show zdadzą sobie sprawę, że nie wszystkie ich zachowania są akceptowane przez otoczenie? Czy podejmą decyzję o zmianie swojego postępowania? Czy uda im się ostatecznie skorygować swoje zachowanie, ku radości ich bliskich?

Dziesiąty odcinek reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy wyemitujemy już w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, o godzinie 23:00. Nie przegapcie!Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online