Reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - najlepsze fragmenty ze wszystkich odcinków programu, czyli Mega melanż Eska TV

07/01/2015 13:17
Imprezowanie bez zahamowań i ograniczeń? Oni wiedzą, jak to się robi! Dwa kolejne odcinki reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy poświęcone będą najlepszym momentom ze wszystkich odcinków programu. Zapraszamy przed telewizory na Mega melanż Eska TV!  

Dziesięć odcinków reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy już za nami. Czas więc na podsumowanie! W ciągu ostatnich tygodni poznaliście najbardziej odlotowych imprezowiczów w Polsce i wraz z kamerą Eski TV gościliście na najbardziej szalonych imprezach w kraju. Przypomnijmy sobie wspólnie najgorętsze i najbardziej kontrowersyjne momenty, których byliśmy świadkami! Zapraszamy na Mega melanż!

Kto z uczestników naszego show pojawi się w naszym podsumowaniu? W programie zobaczycie m.in. Marzenę, zażywającą przed imprezą kąpieli ze swoimi męskimi przyjaciółmi oraz wszczynającą awanturę, która zakończyła się wezwaniem policji. Bartek zaprezentuje taniec erotyczny połączony ze striptizem, a Kasija przypomni sobie szczegóły imprezowej nocy, których z powodu dużych ilości alkoholu nie zapamiętała.

Zapraszamy na „Mega melanż” i życzymy Wam mega zabawy z najlepszymi momentami reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy!


Mega melanż - 11 i 18 stycznia, niedziela, godz. 23:00


Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online