Reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - ósmy odcinek programu już w niedzielę, 21 grudnia, o godzinie 23

18/12/2014 13:22
Szalone imprezy bez końca to specjalność kolejnych dwóch uczestniczek reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Kesja z Łodzi i Marzena z Warszawy potrafią bawić się na całego. Nie są grzecznymi dziewczynkami i na pewno nie pójdą do nieba! Kesja i Marzena chodzą tam gdzie chcą, chociaż ich znajomi i bliscy chcieliby, żeby w przyszłości skorygowały nieco ścieżki, po których kroczą...


W ósmym odcinku reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy poznacie dwie szalone dziewczyny. Będą to Kesja z Łodzi i Marzena z Warszawy. Szykujcie się na mega zabawę, bo w ich towarzystwie imprezy nigdy nie są nudne. Te dziewczyny potrafią imprezować na całego i bez zahamowań!

19-letnia Kesja mieszka w Łodzi. Skończyła technikum i marzy o wyjeździe za granicę, gdzie chciałaby studiować. Jej wymarzony kierunek to socjokryminalistyka, choć trochę boi się obowiązkowych wizyt w więzieniu. Kesja to wesoła dziewczyna, która kocha imprezować. Na imprezach zdarza jej się całować z dziewczynami – sama nie wie dlaczego. Często się przewraca i gubi ciuchy. A przewraca się skutecznie – raz po imprezie obudziła się w szpitalu z nogą w gipsie. Kesja ani jednego weekendu nie jest w stanie wytrzymać bez imprezy – chociażby domówki albo kameralnej popijawy u niej w domu. Kiedy jest pijana, często staje się agresywna. Bywa, że nie kończy się na słownych potyczkach i że dochodzi do rękoczynów. Do programu Kesję zgłosiła jej przyjaciółka Paulina.Imprezę Kesja planuje zacząć od biforka w wynajętym warszawskim apartamencie. Później wraz z przyjaciółmi i ekipą Eski TV wyruszy na podbój stołecznych klubów. To będzie z pewnością jedna z „tych” niezapomnianych imprez!


Marzena ma 22 lata i mieszka w Warszawie. Jej życie to wieczna impreza! O sobie samej mówi, że jest narcystyczną prowokatorką z uzależnieniami. Uwielbia się stroić i przebierać. Jej piętą Achillesa jest spóźnialstwo. Nieraz zdarza się, że znajomi czekają na nią nawet po kilka godzin, bo akurat Marzena nie może dobrać odpowiedniego stroju. Po alkoholu staje się nieokiełznana i nieprzewidywalna - rozbiera się, tańczy na stołach i flirtuje z mężczyznami. Powodzenie u płci przeciwnej potrafi umiejętnie wykorzystać.
Marzena rozpocznie imprezę biforkiem w wynajętym apartamencie. Następnie wraz z paczką znajomych przeniosą się do jednego z warszawskich klubów. Marzena obiecuje, że w jej towarzystwie zarówno ekipa Eski TV, jak i widzowie na pewno nie będą się nudzić.


Czy Kesja i Marzena po obejrzeniu „taśm prawdy” zdadzą sobie sprawę, jak ich zabawę odbierają znajomi i skorygują swoje postępowanie?

Oglądajcie ósmy odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”! - niedziela, 21 grudnia, godz. 23:00.

Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online