Rihanna kontra Madonna oraz Michael Jackson kontra Donatan i Cleo. Jak myślicie, kto zajdzie wyżej? Zapraszamy do oglądania programu 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać

05/06/2015 13:17
Rihanna czy Madonna? Kosmopolityczny Michael Jackson czy patriotyczny duet Donatan i Cleo A może Owl City? Kto kogo wyprzedzi i zepchnie na dalsze pozycje? Sprawdźcie. Zapraszamy na kolejny odcinek programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać”.  

Jak myślicie, co robi Dawid Kwiatkowski, gdy przed koncertem Rihanny dopadnie go potrzeba fizjologiczna? Jak Wam się wydaje, czy wyżej w rankingu powinna znaleźć się kobieta, która fantazjuje o świętych, czy ta, której myśli opanowali mężczyźni stosujący przemoc? Czy przodować w zestawieniu powinien mężczyzna, który jest kosmopolitą, czy raczej ten, który nade wszystko przedkłada swoją nację? Przygotujcie się na szokujące momenty i kontrowersyjne sceny! W kolejnym odcinku programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać” zobaczycie takie klipy, jak: Rihanna - „S&M”, Madonna - „Like A Prayer”, Donatan Cleo - „My Słowianie”, Michael Jackson - „Black Or White” oraz Owl City - „Fireflies”. O swoich wrażeniach i emocjach związanych z teledyskami opowiedzą tym razem: Margaret, Sound'n'Grace, Honorata Honey Skarbek, Saszan, Marcelina Zawadzka, Jankes, Tomasz Niecik, Wojciech Łuszczykiewicz, DJ Adamus, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lubert, Michał Witkowski i Dawid Woliński. „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać” - niedziela, 7 czerwca, godz. 16:00.


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online