Runmageddon i plotki o gwiazdach, Hubert Urbański i Joanna Majstrak - najnowsza Przeglądarka będzie gwiazdorska i ekstremalna!

28/05/2015 13:33
Runmageddon i plotki o gwiazdach, Hubert Urbański i Joanna Majstrak - najnowsza Przeglądarka będzie wyjątkowo gwiazdorska i ekstremalna! Sobota, 30 maja, godz. 11:00.

Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami w zwariowanym stylu, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jankesa nie mogło na nim zabraknąć! W najnowszej Przeglądarce zobaczycie relację z tej jedynej w swoim rodzaju imprezy, na której wśród uczestników stawili się licznie także i żądni wrażeń celebryci. W programie znajdą się oprócz tego, jak zwykle, rozmowy z gwiazdami, tym razem przeprowadzone podczas imprezy w Energylandii, porady makijażowe w stylu London Look, z których dowiecie się, jak wykonać stylizację na festiwal, oraz plotki o gwiazdach. Jankes zdradzi Wam między innymi, co mają ze sobą wspólnego Hubert Urbański i Joanna Majstrak! Najnowsza Przeglądarka już w nadchodzącą sobotę, 30 maja, o godz. 11:00.


Obejrzyjcie zapowiedź najnowszej Przeglądarki!
Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online