Sarsa Markiewicz kontra dwóch facetów. Jak to się skończy? Sprawdźcie! Najlepszy program zaprasza w środę! 16:00, Eska TV!

13/08/2015 10:23
Sarsa Markiewicz jako gość specjalny, konkursy z najlepszymi nagrodami oraz trudne pytanie o hajs - tak w skrócie można opisać Najnowszy program w jego środowym wydaniu. Startujemy o 16:00 w Eska TV. Bądźcie z nami!

 Jeżeli chodzi o płeć, w najnowszej odsłonie Najlepszego programu zapanuje zdecydowany brak równowagi. Studio opanuje bowiem dwóch facetów i jedna kobieta. Kto okaże się lepszy w tej bezwzględnej wojnie płci, która toczyć się będzie za kurtyną miłych słów i komplementów? Męską część ludzkości reprezentować będą Jankes i Jan Pirowski. Będzie ich wprawdzie dwóch, ale czy ilość wygra z jakością? Naprzeciwko Jankesa i Jana Pirowskiego w imieniu żeńskiej populacji naszego globu wystąpi bowiem nie byle kto – dziewczyna, która podbiła serca wszystkich miłośników muzyki – Sarsa Markiewicz. W Najlepszym programie zastanowimy się też jak to jest z hajsem... Warto go odkładać, czy lepiej od razu wydawać? Pokażemy Wam najlepsze filmy znalezione na YouTube i rozdamy nagrody w konkursach Mruczanki oraz Dartenemy. Nie zabraknie także konkursu SMS! Najlepszy program – środa, 12 sierpnia, godz. 16:00. Zapraszamy!

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu SMS.
 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online