Sarsa Markiewicz, zdobywczyni ESKA Music Awards 2015 doczekała się parodii swojej piosenki Naucz mnie. Genialnej parodii!

03/09/2015 16:22
Sarsa Markiewicz, zdobywczyni nagrody ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Hit może być zaskoczona i dumna! Teledysk do jej piosenki „Naucz mnie" został sparodiowany. To się zdarza tylko najlepszym.  

 

Za teledysk do piosenki  Sarsy MarkiewiczNaucz mnie" wziął się kolektyw Letni Chamski Podryw. Jak dowiadujemy się z opisu na Facebooku, LCP to „muzyczno- humorystyczna grupa z gatunku pop/hip-hop". Grupę tworzą Maciej „Canton" Piotrowski i Dawid „Anton" Antonkiewicz. Chłopaki działają od 2009 roku, a swoje pierwsze kroku stawiali w Kielcach. Na koncie mają już niejeden internetowy hit i kilkadziesiąt milionów odsłon na YouTube. Najwięcej, bo aż 7 milionów odtworzeń zarobiła przeróbka przeboju Jasona Derulo „Wiggle", w wersji naszych wesołków zatytułowany „Wiggry". Nowa ofiara Letniego Chamskiego Podrywu to Sarsa Markiewicz, a ich dzieło, przeróbka klipu do piosenki „Naucz mnie" nazywa się swojsko „Pomidorowa". Piosenka, którą przerobili LCP zdobyła nagrodę dla Najlepszego Hitu na ESKA Music Awards 2015 i, jak widać, budzi duże emocje. Premierze  „Pomidorowej" towarzyszyło małe zamieszanie. Parodia pojawiła się na YouTube 1 września, jednak już 2 września - zniknęła. Jak się okazało, zaszło nieporozumienie związane z prawami autorskimi - bezzasadne, ponieważ podkład muzyczny do przeróbki udostępniła chłopakom sama Sarsa! „Pomidorowa" jeszcze tego samego dnia powróciła w triumfie na sam szczyt.

 

 

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online