Saszan gościem! Piątkowy Najlepszy program zaprasza! Godzina 16:00, Eska TV!

17/08/2015 11:08
Saszan jako gość specjalny, a poza tym konkursy z fantastycznymi nagrodami, muzyka i dużo zabawy, inaczej mówiąc Najlepszy program w piątek, 15 sierpnia, godzina 16:00, Eska TV.
Zdjęcie z artykułu: Saszan gościem! Piątkowy Najlepszy program zaprasza! Godzina 16:00, Eska TV! Najlepszy-program-Jankes; materiały Eska TV
Ilustracja do artykułu Saszan gościem! Piątkowy Najlepszy program zaprasza! Godzina 16:00, Eska TV!

W dzisiejszym odcinku mega gość! Saszan – Roksana Pindor, którą zaopiekują się Jankes oraz Ola Kot. Zapytamy Was co lepsze – planowanie czy na spontanie. Radośnie powitamy piątek. Zagramy w fasolki tysiąca smaków, przelecimy przez najciekawsze necikowe tematy, pękniemy ze śmiechu i ugotujemy się z gorąca. Będą też konkursy z fantastycznymi nagrodami - Dartenemy i Zrób coś głupiego. Będziecie w nich mogli wygrać między innymi bilety na galę ESKA Music Awards 2015. Tak! To wszystko i jeszcze więcej w piątek, 14 sierpnia o godzinie 16:00 w Eska TV. Najlepszy program zaprasza! I pamiętajcie, nasz Najlepszy program jest interaktywny. Możecie łączyć się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem internetu, a także brać udział w naszym konkursie SMS. Zapraszamy!

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online