Selena Gomez o swoich fetyszach w niesamowicie zmysłowym video

13/07/2017 12:31
Selena Gomez prezentuje kolejny singiel - bardzo mocno pobudzający wyobraźnię ,,Fetish". Obejrzyjcie video do piosenki na eska.tv! 

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

 

Selena Gomez prezentuje nowe, bardzo zmysłowe video i opowiada o swoich fetyszach. ,,Look in the mirror,/ When I look in the mirror/ Baby - I see it clearer/ Why you want to be nearer!" - śpiewa. Jak myślicie, o jakie fetysze może chodzić?

,,Fetish" to kolejny singiel Seleny po ,,Bad Liar" (teledysk możecie obejrzeć tutaj: Selena Gomez prezentuje singiel Bad Liar. Posłuchajcie na eska.tv) oraz po będącym owocem współpracy Seleny i Kygo kawałku  „It Ain’t Me” (teledysk do tej piosenki możecie obejrzeć tutaj: Selena Gomez i Kygo prezentują teledysk do nagranej wspólnie piosenki. Obejrzyjcie na eska.tv).

,,Fetish" znajdzie się na nowej płycie Seleny, na którą wokalistka każe swoim wielbicielom czekać już 2 lata. Jak na razie dyskografię wokalistki zamyka nagrany w 2015 roku krążek Revival. Więcej o płycie możecie przeczytać tutaj: Selena Gomez - piosenki z jej drugiej solowej płyty już w najbliższy piątek odsłonią przed Wami swoje tajemnice.

Posłuchajcie piosenki ,,Fetish" na eska.tv, przypomnijcie sobie także starsze hity Seleny: „Same Old Love", „Good For You" i „Hands To Myself" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne oraz nowe teledyski mamy dla Was w ESKA TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online