Snoop Dogg i... polski duet Glassesboys. Sprawdźcie, jak to brzmi! Teledysk po raz pierwszy w Eska TV już w najbliższy czwartek, w Gorącej 20

18/03/2015 16:50
Snoop Dogg i... polski duet Glassesboys razem we wspólnej produkcji! Chcecie wiedzieć, jak udała się współpraca polskich DJ-ów z jednym z najsłynniejszych raperów świata? Teledysk będący owocem tej kolaboracji pokażemy Wam premierowo w najbliższy czwartek, 19 marca, w programie Gorąca 20.

Snoop Dogg i polski duet Glassesboys - czym zaowocowała współpraca słynnego rapera i polskiego duetu DJ-ów? Już we czwartek, 19 marca, w programie Gorąca 20 Eska TV pokaże teledysk, który powstał do ich wspólnej produkcji. Utwór jest pierwszym singlem z albumu dwójki producentów i DJ-ów, który ukaże się już wkrótce. Na krążku pojawią się także inne gwiazdy z całego świata, w tym Pitbull, Nayer, Fat Joe czy Flavor Flav. Album został już wydany w Japonii, gdzie jest dostępny w ponad 100 największych sklepach z muzyką na terenie całego kraju i odnosi sukcesy sprzedaży.

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online