Staszek Karpiel-Bułecka na stoku. Sprawdźcie, jak się czuje w swoim naturalnym środowisku. Przeglądarka już w sobotę o 11:00

19/03/2015 15:08
Staszek Karpiel-Bułecka, czyli najprzystojniejszy góral wśród muzyków i najprzystojniejszy muzyk wśród górali, w najbliższej Przeglądarce zaprosi Was tam, gdzie czuje się najlepiej - na stok. Ciekawe, czy Staszek urodził się z nartami na nogach, czy raczej z malutkimi skrzypeczkami pod brodą? 

Staszek Karpiel-Bułecka specjalizuje się w narciarskim freestyle'u, jest też muzykiem i liderem grupy Future Folk. Nic więc dziwnego, że Przeglądarka z jego udziałem musi rozegrać się nie gdzie indziej, jak tylko na górskim stoku! Tym bardziej, że Eska TV odwołuje zimę, a gdzie robić to najlepiej, jeśli nie na pokrytej białym puchem narciarskiej trasie? Poza Staszkiem w programie pojawią się stali goście. Nie zabraknie porady fryzjera, a Karolina, wpisując się w zimowe klimaty, doradzi, jak skomponować biały total look. Oglądajcie Przeglądarkę i wspólnie z nami pożegnajcie zimę! Sobota, 21 marca, godz. 11:00.

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online