Światowa premiera w Eska TV! Jako pierwsza telewizja na świecie pokażemy Wam nowy teledysk Sound’n’Grace i Tabba - „Dach"

13/02/2015 14:45
W najbliższą niedzielę, 15 lutego, o godzinie 13:30, jako pierwsza telewizja na świecie Eska TV pokaże teledysk „Dach". Będzie to światowa premiera klipu do piosenki, którą wspólnie stworzyli jeden z najpopularniejszych chórów w Polsce - Sound’n’Grace oraz rodzimy producent Tabb.

Lubicie być na bieżąco? Koniecznie włączcie Eskę TV w najbliższą sobotę o godzinie 13:30. Właśnie o tej porze Eska TV, jako pierwsza stacja telewizyjna na świecie, wyemituje teledysk do piosenki „Dach" - dzieła będącego owocem współpracy chóru Sound’n’Grace i producenta Tabba - Bartosza Zielonego. Tekst do piosenki napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

Jak mówi autorka słów, piosenka poświęcona jest miłości, niesie jednak ze sobą dodatkowy przekaz - każdy jest kowalem swojego losu, sam odpowiada za to, jak ułoży się jego przyszłość i czy będzie ona szczęśliwa.

Bądźcie przed telewizorami w najbliższą niedzielę, 15 lutego, o godzinie 13:30 i jako pierwsi obejrzyjcie teledysk „Dach" Sound’n’Grace i Tabba!

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online