Sylwia Grzeszczak czy Ewelina Lisowska? LemON czy Enej? Obejrzyjcie powtórkę z gali Eska Music Awards 2013! Zapraszamy!

19/06/2015 10:32
Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, enej, LemON, Donatan i Margaret jako pretendenci do nagród, Nelly Furtado na scenie oraz Ada Fijał i Jankes jako prowadzący. W niedzielę, 21 czerwca, o godz. 19:00 pokażemy Wam powtórkę z gali rozdania nagród Eska Musci Award 2013. Zapraszamy!

Sylwia Grzeszczak z nagrodą?

Gala rozdania nagród Eska Music Awards 2013 odbyła się w Szczecinie, a poprowadzili ją Ada Fijał oraz Jankes. Do walki o zaszczytne tytuły najlepszej artystki, najlepszego artysty, najlepszego zespołu i w pozostałych kategoriach stanęli wykonawcy, którzy najtrwalej zapisali się w pamięci polskich wielbicieli muzyki. Kandydatkami do tytułu Najlepszej artystki były w roku 2013 Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Honey, czyli Honorata Skarbek oraz Margaret. W kategorii Najlepszego artysty nominacje otrzymali Liber, Dawid Podsiadło, Rafał Brzozowski i Robert M. A o tytuł Najlepszego zespołu ubiegały się grupy Enej, Bracia, Kreuzberg i LemON. Wyróżniono też najlepszą piosenkę i najlepszy klip. Wśród nominowanych do nagrody kawałków znalazły się: Ewelina Lisowska – „W stronę słońca”, Enej – „Tak smakuje życie”, LemON – „Napraw” oraz Margaret – „Thank You Very Much”. Natomiast nominacje do nagrody Najlepsze video uzyskali Margaret za „Thank You Very Much”, Donatan & Borixon i „Nie lubimy robić”, Ewelina Lisowska – „W stronę słońca" oraz Mrozu – „1000 metrów nad ziemią”.

Nelly Furtado, Sylwia Grzeszczak i Enej na scenie!

Swoją specjalną nagrodę przyznał też portal eskaGO. Wśród kandydatów do eskaGO Award – Najlepszy artysta w sieci znaleźli się: Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło, Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak. Kto wygrał? Obejrzyjcie powtórkę gali Eska Music Awards 2013, którą nadamy w niedzielę, 21 czerwca, o godzinie 19:00. Na razie zdradzimy Wam tylko tyle, że nagrodą specjalną wyróżniona została Nelly Furtado, która pojawiła się też na scenie jako gwiazda i zaśpiewała dwie piosenki: „Say It Right” i „I'm Like a Bird”. W trakcie gali wystąpili też Sylwia Grzeszczak, która zaprezentowała kawałek „Pożyczony”, Feel z piosenkami „Poczuj to” i „Lullaby”. Usłyszycie także m.in. takie kawałki jak „Bałkanica” w wykonaniu zespołu Piersi, „To co nam byłoRed Lips, „NaprawLemON, „Children of Midnight” Robert M – „W stronę słońca” oraz „Jutra nie będzie”, które wykona Ewelina Lisowska. Powspominajmy!


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online