Sylwia Grzeszczak - najlepszą artystką, Mrozu najlepszym artystą! Znamy już wszystkich zdobywców nagród ESKA MUSIC AWARDS 2014! Sprawdźcie kto jeszcze zdobył statuetkę

22/08/2014 13:57
ESKA MUSIC AWARDS 2014 to prestiżowe nagrody muzyczne corocznie przyznawane przez Radio Eska. O tym, kto je otrzyma w głosowaniu internetowym zdecydowali słuchacze Radia Eska, widzowie Eska TV oraz użytkownicy serwisów eska.pl i eskaGO.pl. Kto w tym roku uhonorowany został tymi liczącymi się w branży wyróżnieniami? Sprawdźcie na Eska.tv!


Zakończyła się ceremonia rozdania nagród Eska Music Awards, która w tym roku odbyła się w Szczecinie. Wszystko jest już jasne. Wiemy już, kto w tym roku zyskał największą sympatię słuchaczy Radia Eska, widzów Eska TV oraz użytkowników portali eska.pl i eskaGO.pl.

Nagrodę w kategorii Najlepszy Radiowy Debiut zgarnął Grzegorz Hyży.

Za Najlepszy Hit w głosowaniu internetowym uznana została piosenka My Słowianie Donatana & Cleo.

W kategorii Najlepsze Video wygrał Mrozu & Sound'N'Grace z teledyskiem Nic Do Stracenia

Najlepszym Artystą w Sieci zostali Donatan & Cleo

Najlepszym Zespołem roku 2014 okazał się LemON

Najlepszą artystką jest Sylwia Grzeszczak

Najlepszy artysta Mrozu

Wydarzenie uświetniły swoimi występami polskie i zagraniczne gwiazdy. Wśród wykonawców z zagranicy zaprezentowali się m.in. Elaiza, Chlöe Howl, Elen Levon i Fly Project. Natomiast polską scenę muzyczną reprezentowali m.in.: Donatan i Cleo, Margaret, Mrozu, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak. Z występem specjalnym pojawiła się na gali Agnieszka Chylińska.

Nam pozostaje podziękować Wam za obecność podczas naszej pierwszej relacji live z czerwonego dywanu, którą mogliście oglądać na stronie internetowej telewizji Eska TV. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na przyszłoroczną edycję ESKA MUSIC AWARDS 2014!

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć rozdania nagród ESKA MUSIC AWARDS 2014 na żywo pamiętajcie o powtórce transmisji w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia o godzinie 20 na antenie Eska TV lub stronie Eska.tv

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online