Szósty odcinek Wczorajszych przed Wami! Do wspólnej zabawy zapraszają Karolina, Monika i Oskar. Reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy już w niedzielę, 7 grudnia, o godz. 23

04/12/2014 10:26
Mili i sympatyczni ludzie z zamiłowaniem do dobrej zabawy - tak można by w skrócie opisać Karolinę, Monikę i Oskara - uczestników szóstego odcinka reality show Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Poznacie ich już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia. Zapraszamy przed ekrany!

Uwielbiają imprezować a dobra zabawa to ich pasja, choć czasami w swoich wyczynach posuwają się trochę za daleko. Karolina, Monika i Oskar, bohaterowie szóstego odcinka reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy zapraszają na kolejny odcinek programu, w którym zabiorą Was ze sobą na mega odlotowe imprezy i pokażą, na co ich stać. Jesteście gotowi? Włączcie telewizory w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, o godz. 23:00 i sprawdźcie, jak bawią się najbardziej odlotowi balangowicze w Polsce!24-letnia Karolina pochodzi z Łodzi. Pracuje w salonie firmowym jednej ze znanych sieci komórkowych. Na co dzień to sympatyczna i spokojna miłośniczka gór, podróży i zwierząt. Jednak gdy tylko zapada zmrok i do akcji wkracza alkohol, Karolina zamienia się w istną bestię! Po kilku głębszych staje się agresywna, wdaje się w bójki, a nawet utarczki z… policją. Na koncie ma pobicie ekspedientki ze stacji benzynowej, która - jej zdaniem - dała jej za mało sosu do hot-doga. Karolina zwykle imprezuje w łódzkich klubach, ale lubi także domówki. Jej imprezy są oczywiście mocno zakrapiane alkoholem, a po nim następuje... niczym nieograniczone szaleństwo, które nad ranem kończy się kompletnym zanikiem pamięci.

Karolina chce zaprosić znajomych na wspólny rekonesans po Warszawie. Wraz z przyjaciółmi i ekipą Eski TV zaczną zabawę w jednym z warszawskich apartamentów, by potem przenieść się do klubu Park.19-letnia Monika ze Szczecina jest absolwentką technikum turystycznego. Interesuje się modelingiem, modą i fotografią. Na razie nie ma stałej pracy, ale dorabia jako fotomodelka. Wolny czas poświęca na imprezy i spotkania z koleżankami. Jest osobą świadomą swoich wdzięków. Pozwala się adorować mężczyznom. Niestety po alkoholu traci kontrolę - rozbija szklanki, potrąca ludzi, nie panuje nad sobą. Dochodzi nawet do sytuacji, gdy to ona podrywa mężczyzn w obecności ich dziewczyn, co kończy się rękoczynami. Ostatnio jej znajomi byli świadkami, jak podczas imprezy inna dziewczyna rzuciła się na Monikę i zaczęła wyrywać jej włosy. Oczywiście Monika nie pozostała dłużna... Monika przybywa do stolicy z koleżanką Emilką.

Dziewczyny nigdy się tutaj nie bawiły. Imprezę rozpoczną od bifora w wynajętym apartamencie, a następnie ruszą do klubu pod czujnym okiem kamer Eski TV.Oskar ma 19 lat i mieszka w miejscowości Kije nieopodal Zielonej Góry. Obecnie nie ma stałej pracy, dorabia jako kelner na weselach. Niedawno skończył naukę w liceum, ale dokształca się jeszcze jako technik BHP. To jest jego plan B na życie. Plan A to zostać sławnym prezenterem, celebrytą i mieć dobrze płatną pracę w mediach. Pozwoliłoby mu to imprezować bez końca i ograniczeń! Na co dzień jest sympatycznym i nieśmiałym chłopakiem. Pije alkohol, żeby dodać sobie odwagi i dobrze bawić się na imprezach. Nie jest agresywny, ale czasem wygaduje głupoty. Na jednej imprezie oblał inną dziewczynę piwem, bo ta zwyzywała przyjaciółkę, która wówczas towarzyszyła mu w klubie.

Do Warszawy Oskar przyjeżdża ze znajomymi, gdzie zabalują w jednym ze stołecznych klubów. Nie dokonał jeszcze wyboru, w którym, ale liczy na to, że ekipa Eski TV na pewno mu w tym pomoże.Odcinek szósty reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - niedziela, 7 grudnia, godz. 23:00


Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online