Tabb śpiewa u Remo! Musicie to usłyszeć! Włączcie Najlepszy program już dziś. Piątek, 4 września, godz. 16:00 Eska TV!

04/09/2015 14:19
Tabb w nowej roli. W teledysku do piosenki „We Are" Remo czołowy polski producent wydobędzie z siebie głos! Musicie to usłyszeć! Premiera piosenki na antenie Eska TV już dziś. Teledysk pokaże Najlepszy program! Piątek, 4 września, godz. 16:00, Eska TV!
Zdjęcie z artykułu: Tabb śpiewa u Remo! Musicie to usłyszeć! Włączcie Najlepszy program już dziś. Piątek, 4 września, godz. 16:00 Eska TV! Najlepszy program - Marta Laux i Jan Pirowski; materiały Eska TV
Ilustracja do artykułu Tabb śpiewa u Remo! Musicie to usłyszeć! Włączcie Najlepszy program już dziś. Piątek, 4 września, godz. 16:00 Eska TV!

Codzienna dawka humoru, świeżości i najlepszej muzy - to właśnie Najlepszy program! W piątek poprowadzą go dla Was Jan Pirowski oraz Marta Laux. Zapytamy o to, czego nie kumają Wasi rodzice, bo wiadomo, czasami dogadać się z nimi nie jest łatwo. Będziemy też mieli dla Was sondę – jak zawsze! Obrona czy atak? Które z nich wybierzecie, które z nich wygra? I wreszcie premierowo puścimy nowy klip „We Are" Remo & Tabb. Uwaga! Słynny polski producent pojawi się w nim w nowej roli - jako wokalista! Jesteście ciekawi, jakim głosem śpiewają ci, którzy nigdy nie śpiewają - muzyczni producenci? Ale ale... czym byłby Najlepszy program bez konkursów z fantastycznymi nagrodami? Jak co piątek w naszych zabawach rozdamy Wam najnowsze produkcje na DVD, zaprosimy Was też do udziału w Bądź niesobą, Daj piątaka, Dartenemy i w konkursie na Najlepszy SMS. Jesteście gotowi? Najlepszy program - piątek, 4 września, 16:00, Eska TV!

Archiwalne

Obrona czy atak?
Sonda #najlepszyprogram
  • Obrona 34
  • Atak 66

Dowiedzcie się więcej o teledysku „We Are" Remo & Tabb

Zapoznajcie się z regulaminem Bądź niesobą

Zapoznajcie się z regulaminem Daj piątaka

Zapoznajcie się z regulaminem Dartenemy

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu na Najlepszy SMS

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online