Taylor Swift - piosenki, których w Eska TV jeszcze nie było wciąż czekają na swój czas! A konkretnie które? Wildest Dreams - dziś po raz pierwszy w Eska TV. Nófki sztuki zapraszają!

15/09/2015 11:26
Taylor Swift - piosenki amerykańskiej wokalistki, których w Eska TV jeszcze nie było wciąż są do odkrycia! Dziś po raz pierwszy na naszej antenie zobaczycie „Wildest Dreams" kawałek z płyty 1989. Eska TV, Nófki sztuki, wtorek, 15 września, godz. 22:00. Zapraszamy!

Taylor Swift - piosenki z wydanej w 2014 roku amerykańskiej wokalistki wciąż cieszą się nie słabnącą popularnością! Ostatniego dnia sierpnia, w trakcie gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2015 miała miejsce premiera teledysku do piosenki numer dziewięć na najnowszej płycie amerykańskiej gwiazdy zatytułowanej 1989. Już dziś klip do „Wildest Dreams” po raz pierwszy pokażemy Wam na antenie Eska TV, a zaprezentujemy go w zupełnie nowym programie Eska TV Nófki sztuki! Znacie już teledyski do piosenki „Bad Blood" (który zaliczył premierę na ceremonii Billboard Music Awards 2015), lubicie „Blank Space”, „Red”, „Style”? Zapraszamy na spotkanie z kolejnym teledyskiem Taylor Swift w Eska TV. Nófki sztuki, wtorek, 15 września, godz. 22:00. Zapraszamy! Zanim jednak zagramy „Wildest Dreams" na antenie, obejrzyjcie teledysk na naszej stronie internetowej!


OGLĄDAJCIE ESKA TV ONLINE NA ESKA.TV!

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online