The Voice Kids: jury programu już w pełnym składzie. Kto w nim zasiądzie?

07/07/2017 13:12
The Voice Kids: jury już w komplecie. Sprawdźcie, kto będzie oceniał młodych wokalistów.

kraj produkcji: Niemcy; kategoria wiekowa: 12

The Voice Kids - jury już w komplecie! Popularny na całym świecie program zadebiutuje w Polsce w styczniu 2018 roku. Muzyczne talent show będzie można obejrzeć w TVP 2. Część jurorów znanych jest już widzom z programu The Voice of Poland. Ale w składzie sędziowskim pojawił się też pewien zupełnie nowy juror!

Kto zasiądzie w jury The Voice Kids? Trenerami młodych uczestników będą doskonale znani z The Voice od Poland Edyta Górniak oraz Tomson i Baron. Natomiast w trzecim jurorskim fotelu zasiądzie debiutujący w roli sędziego Dawid Kwiatkowski! Jak młody wykonawca poradzi sobie w tak odpowiedzialnej roli? donosi Super Express Dawid ,,świetnie wypadł na zdjęciach próbnych organizowanych kilka tygodni temu".

Więcej informacji o pierwszej odsłonie programu znajdziecie tu: The Voice Kids - co wiemy o polskiej edycji?

Jesienią 2017 roku TVP 2 wyemituje także ósmą edycję Voice of Poland. Szczegóły dotyczące jury nadchodzącej edycji programu znajdziecie tutaj: Michał Szpak dołączył do jury Voice of Poland 8. Znamy pełen skład jury muzycznego show!

Obejrzyjcie ,,Yin Yang'', przypomnijcie sobie teledyski do „Szepczę” i „Afraid" najmłodszego członka jury The Voice Kids - Dawida Kwiatkowskiego i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne i nowe teledyski mamy dla Was w ESKA TV.

kraj produkcji: Polska; kategoria wiekowa: 12

 

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online