Tomasz Jacyków i pokemon. O której młodej polskiej wokalistce właśnie tak mówi słynny projektant? Odpowiedź na to pytanie już w najbliższy weekend, w programie 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać!

17/03/2015 17:26
Tomasz Jacyków, Igor Herbut i Tomasz Łuszczykiewicz o nagości, o plażach nudystów i o polskich ciałach - do refleksji na te tematy skłoni ich teledysk Margaret "Thank You Very Much", który skomentują w programie „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" już w najbliższy weekend.

Jesteście ciekawi, z czym Tomaszowi Jacykowowi kojarzy się teledysk do piosenki Thank You Very Much" Margaret? Chcecie wiedzieć, czy Igor Herbut chciałby z Margaret nagrać piosenkę? Oglądajcie trzeci odcinek programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać". Na jego kolejną odsłonę zapraszamy Was  w najbliższą niedzielę, 22 marca o godz. 16:00! O jakich teledyskach będzie w nim mowa? Nasi goście wezmą na tapetę „Thank You Very Much",  „California Gurls", „Come To Daddy", „Coffee and TV" oraz „Come Into My World". Bądźcie z nami w najbliższą niedzielę, już teraz zajrzyjcie na stronę programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" i dowiedzcie się więcej!Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online