Wardęga, Jacyków, Margaret, Rafał Maślak i inni... o bitej śmietanie... i innych słodyczach. Trzeci odcinek programu 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać - niedziela, 22 marca, godz. 16:00

22/03/2015 15:40
Wardęga, Tomasz Jacyków, Margaret, Monika Pietrasińska, Igor Herbut, Puoteck, Rafał Maślak Czesław Mozil, Vienio, Wojciech Łuszczykiewicz, Jose Torres i Rafał Maślak - będą gośćmi najbliższego, trzeciego odcinka programu „100 złotych, czyli teledyski, które opłaca się znać". Niedziela, 22 marca, godz. 16:00.


Czy demon to symbol? Telewizja to zło? Czy Tomasz Jacyków boi się oglądając horrory? Czy Margaret wolałaby wypoczynek na plaży czy w krainie słodyczy? Dlaczego Wardęga robi takie głupie rzeczy? I za co Rafał Maślak kocha kobiety? A jakie piosenki zmuszą ich to wyznań? W programie zostaną omówione: „Thank You Very Much", „California Gurls", „Come To Daddy", „Coffee and TV" oraz „Come Into My World". Trzecia odsłona programu „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać" w niedzielę, 22 marca o godz. 16:00. Zapraszamy!


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online