Wczorajsi, czyli taśmy prawdy już wkrótce na antenie Eski TV! Poznajcie bohaterów pierwszego odcinka!

20/10/2014 15:26
Lada dzień na antenie Eski TV pojawi się zupełnie nowy program dla wszystkich wielbicieli szalonych imprez. I dla ich znajomych. Zanim jednak Wczorajsi zagoszczą w waszych domach, poznajcie bohaterów pierwszego odcinka programu: to 21-letnia Karolina, 18-letnia Oliwia i 21-letni Piotr.


Karolina pochodzi z Żyrardowa. Pracuje jako SMS-owa wróżka. Właśnie rozpoczęła naukę w Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawie. Jej największą pasją są szczury. Ma ich 5. Lubi z nimi imprezować, co nie każdy z jej znajomych akceptuje. Jeszcze do niedawna co weekend ostro balowała, głównie w klubach. Nie żałowała alkoholu i niewiele pamiętała na drugi dzień. Teraz preferuje domówki w mniejszym gronie, co nie znaczy, że się uspokoiła. Po prostu łatwiej imprezować ze szczurami w domu niż w klubie…

Kamera Eski TV odwiedzi Karolinę w jej mieszkaniu podczas imprezy. Razem ze znajomymi Karolina ma zamiar uczcić 3. urodziny najstarszego szczura Paskudziaka. Na imprezie będzie szczurzy tort dla ludzi oraz grill dla szczurów.

Oliwia mieszka w Nakle. Imprezować zaczęła w wieku 16 lat – najpierw w Niemczech, gdzie mieszkała przez pewien czas z mamą. Obecnie jeździ po klubach w całej Polsce. Kieruje się zasadą „Jak melanż, to na grubo albo wcale!”. Dotychczasowe związki Oliwii rozpadały się właśnie ze względu na jej zamiłowanie do imprezowania. Nadal nie myśli o żadnej stałej relacji. Jak facet - to na chwilę. Zdarza jej się wypić stanowczo za dużo, robi się wtedy nieprzewidywalna. Przygodny seks? Wszystko jest dla ludzi.

Oliwia z przyjaciółką Pauliną i kamerą Eski TV planują melanż w stolicy. Najchętniej w klubie Explosion.

Piotrek pochodzi z Zamościa. Kilka lat temu przerwał naukę w tamtejszym technikum i przeprowadził się do Warszawy, aby – jak twierdzi – poużywać życia. Przez chwilę uczył się w liceum wieczorowym, ale nauka kolidowała mu z codziennymi melanżami, więc rzucił szkołę. Mówi, że jest czarną owcą w rodzinie. Żyje z dnia na dzień i nie myśli o przyszłości. Wszelkie zarobione pieniądze wydaje na zabawę i podróże. Na imprezach dużo pije, często robi rzeczy, których później nie pamięta. Nie ogląda się na nikogo i na nic. Z własnej „osiemnastki” wyszedł i zostawił gości, bo miał inny pomysł na ten wieczór. Wariactw nigdy nie żałuje, chyba, że prześpi się z dziewczyną, która na trzeźwo w ogóle mu się nie podoba – wtedy ma „moralniaka”. Znajomym przeszkadza, że oprócz melanżu nic go nie interesuje.

Piotrek zamierza zorganizować domówkę na 40 osób w dużym domu z ogrodem pod Warszawą. Dom jest własnością rodziców jego najlepszej przyjaciółki, Blanki. Kamera Eski TV będzie towarzyszyć Piotrkowi podczas „bifora”, a następnie ruszy razem z nim na clubbing po mieście.
Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online