Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - poznajcie bohaterów czwartego odcinka programu. Oto Kasia z Piaseczna, Bartek z Suwałk i Pablo z Wrocławia

05/11/2014 17:20
W kolejnym odcinku programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, widzowie poznają kolejnych trzech niesamowitych imprezowiczów, dla których dobra zabawa nie zna granic. Bohaterami odcinka będą: Kasia z Piaseczna, Bartek z Suwałk oraz Pablo z Wrocławia.

Kasia ma 23 lata. W tej chwili nigdzie nie pracuje na stałe, ale intensywnie szuka pracy, gdyż jest honorowa i nie chce brać żadnych pieniędzy od rodziców. Kocha muzykę rockową i punkową, a najbardziej fiński zespół The Rasmus. Od 12 lat jest „panczurem”, a jej stylizacje i wygląd inspirowane są zespołem The Rasmus. Kasia ma kilka kolczyków, tatuaże, wygolony bok głowy.

Często zmienia fryzurę i kolor włosów. Imprezuje od 15 roku życia. Pije każdy alkohol oprócz wódki. Po niej staje się agresywna i zadziera ze wszystkimi dookoła. Dla Kasi impreza oznacza przede wszystkim dobrą muzykę, a najlepiej koncert. Uwielbia przebywać w tłumie – im więcej ludzi, tym lepiej. Dzięki temu, że jeździ na koncerty po całej Polsce, poznała mnóstwo ludzi, w tym swoją najlepszą przyjaciółkę, Siwą.

Kasia planuje zaprosić ekipę Eski TV na swoje urodziny, które rozpocznie wraz ze znajomymi w domu. Następnie przeniosą się do Cafe Rock'N'Roll.Kolejnym uczestnikiem odcinka jest Pablo, który pochodzi z Wrocławia. Pablo jest piewcą dobrej zabawy i wszechobecnej radości. Jego motto życiowe to: „Najważniejsze jest to, żeby bawić się tak, by bawił się cały świat”. Dzięki koledze, który często nagrywa filmiki z imprez i wrzuca je do sieci, Pablo stał się znany ze swoich imprezowych wyczynów. Prawdziwą sławę przyniósł mu filmik z Mielna, gdzie po trzech dniach imprezowania, w końcu postanowił coś zjeść. Film ma do tej pory ponad 2,5 mln. wyświetleń. Do programu zgłosił go Rafał, nadworny operator ekipy Pabla. Uważa, że kolega nie zna umiaru. Pije w nadmiarze i do upadłego, a po alkoholu daje namówić się znajomym do robienia rożnych dziwnych rzeczy.

Pablo wraz z kilkoma znajomymi, zorganizują domówkę na warszawskiej Pradze. Czy tym razem ekipa wpadnie na kolejny genialny pomysł i namówi Pabla do jego realizacji? O tym będzie można się przekonać oglądając czwarty odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśm prawdy”.Bartek, ostatni bohater odcinka to prawdziwe ciacho. Pochodzi z Suwałk, na co dzień uczy się w szkole zawodowej o profilu cukierniczym. Ze względu na swoją urodę na żadnej imprezie nie może opędzić się od dziewczyn. Jest duszą towarzystwa i rozkręcaczem największych imprez w galaktyce. Poza imprezami Bartek lubi polskie komedie romantyczne, a jego wielkim marzeniem jest aktorstwo. Lubi też śpiewać karaoke i tańczyć - uczęszczał na kursy tańca towarzyskiego, dzięki temu jest królem parkietu na każdej imprezie. Zdarza mu się też imprezować z mamą, która jest bardzo dumna z syna i jego powodzenia u kobiet. Do Warszawy Bartek przyjedzie ze swoją byłą dziewczyną Adą, która zgłosiła go do programu.

Ekipa Eski TV towarzyszyć im będzie najpierw na domówce, później znajomi przeniosą się do jednego z warszawskich klubów.

Kolejny odcinek i kolejni imprezowicze z brakiem hamulców. Czy po obejrzeniu „taśm prawdy” i rozmowie z prowadzącym Jankiem Pirowskim, zdadzą sobie sprawę ze swoich problemów, które wynikają z nadużywania alkoholu? O tym widzowie przekonają się w kolejnym odcinku programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, który na antenie Eski TV pojawi się już 23 listopada, o godzinie 23:00.
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online