Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - reality show Eska TV - co się wydarzy w czwartym odcinku programu?

20/11/2014 11:00
Chcecie wiedzieć, co się wydarzy w kolejnym, czwartym odcinku programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" - reality show Eska TV? Chcecie poznać najbardziej szalonych imprezowiczów w kraju? Chcecie się dowiedzieć, co się dzieje na najbardziej wypasionych imprezach w Polsce? Włączcie telewizory w najbliższą niedzielę, o godzinie 23! Nie pożałujecie!

W najnowszym odcinku reality show Eska TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" staniecie oko w oko z kolejnymi zagorzałymi imprezowiczami, którzy dobrą zabawę przedkładają ponad wszystko. Poznajcie Kasię z Piaseczna, Bartka z Suwałk oraz Pablo z Wrocławia.

Kasia ma 23 lata. W tej chwili nigdzie nie pracuje na stałe, ale intensywnie szuka pracy, ponieważ nie chce żyć na koszt rodziców. Kocha muzykę rockową i punkową. Od 12 lat jest „panczurem”, a jej stylizacje i wygląd inspirowane są zespołem The Rasmus. Kasia ma kilka kolczyków, tatuaże, wygolony bok głowy. Często zmienia fryzurę i kolor włosów. Imprezuje od 15. roku życia. Pije każdy alkohol z wyjątkiem wódki - po niej staje się agresywna i zadziera ze wszystkimi dookoła. Dla Kasi impreza oznacza przede wszystkim dobrą muzykę, a najlepiej koncert. Uwielbia przebywać wśród dużej ilości ludzi – im więcej, tym lepiej. Dzięki temu że jeździ na koncerty po całej Polsce, poznała mnóstwo ludzi, w tym swoją najlepszą przyjaciółkę Siwą.

Kasia planuje zaprosić ekipę Eski TV na swoje urodziny, które rozpocznie wraz ze znajomymi w domu. Następnie przeniosą się do Cafe Rock'N'Roll.Pablo pochodzi z Wrocławia. Jest piewcą dobrej zabawy i wszechobecnej radości. Jego motto życiowe brzmi: „Najważniejsze jest to, żeby bawić się tak, by bawił się cały świat!”. Dzięki koledze, który często nagrywa filmiki z imprez i wrzuca je później do sieci, Pablo stał się znany ze swoich imprezowych wyczynów. Prawdziwą sławę przyniósł mu filmik z Mielna, gdzie po trzech dniach imprezowania w końcu postanowił coś zjeść. Film do tej pory odnotował ponad 2,5 mln wyświetleń. Do programu zgłosił go Rafał, nadworny operator ekipy Pabla. Uważa, że kolega nie zna umiaru. Pije w nadmiarze i do upadłego, a po alkoholu daje namówić się znajomym do robienia rożnych nieobliczalnych i nieprzewidywalnych rzeczy.

Pablo wraz z kilkoma znajomymi zorganizują domówkę na warszawskiej Pradze. Czy tym razem ekipa wpadnie na kolejny genialny pomysł i namówi Pabla do jego realizacji? O tym przekonacie się oglądając czwarty odcinek reality show Eska TV „Wczorajsi, czyli taśm prawdy”.Bartek pochodzi z Suwałk. Na co dzień uczy się w szkole zawodowej o profilu cukierniczym. Ze względu na swoją urodę na żadnej imprezie nie może opędzić się od dziewczyn. Jest duszą towarzystwa i „rozkręcaczem” największych imprez. Poza zabawą Bartek lubi polskie komedie romantyczne, a jego wielkim marzeniem jest zostanie aktorem. Lubi też śpiewać karaoke i tańczyć - uczęszczał na kursy tańca towarzyskiego, dzięki temu jest królem parkietu na każdej imprezie. Zdarza mu się też zaszaleć z mamą, która jest bardzo dumna z syna i jego powodzenia u kobiet. Do Warszawy przyjedzie ze swoją byłą dziewczyną Adą, która zgłosiła go do programu.

Ekipa Eski TV towarzyszyć im będzie najpierw na domówce, później znajomi przeniosą się do jednego z warszawskich klubów.


Tacy właśnie są bohaterowie czwartego odcinka reality show Eska TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy". To zagorzali miłośnicy imprez, którzy w w zabawie nie znają umiaru. Następnego dnia po imprezach wraz z Jankiem Pirowskim obejrzą swoje „taśm prawdy”. Czy pomoże im to zdać sobie sprawę, że ich problemy wynikają z nadmiernego spożycia alkoholu? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Oglądajcie reality show Eska TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” w najbliższą niedzielę, 23 listopada o godzinie 23:00!


Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online