Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - trzeci odcinek reality show Eska TV już w niedzielę, godz. 23!

14/11/2014 10:54
Kolejny odcinek reality show Eska TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy", kolejna wyprawa do świata najbardziej niesamowitych imprez w Polsce i spotkanie z kolejnymi bohaterami - ludźmi, dla których imprezowanie jest sensem życia! W trzecim odcinku programu poznacie Asię, Centkę i Magdę. To będzie prawdziwa jazda bez trzymanki!

Asia ma 19 lat. Jest mieszkanką Warszawy i uczennicą pierwszej klasy liceum zaocznego. Mieszka z mamą i nie pracuje. Do szkoły chodzi co drugi weekend, a w między czasie - imprezuje! Jej ulubiony warszawski lokal nazywa się Glam, a uczęszcza do niego z kolegą, który jest gejem. Niestety, kiedy wypije za dużo alkoholu pokazuje swoją drugą twarz - staje się wulgarna i agresywna. I to właśnie między innymi dlatego do programu zgłosił ją brat Paweł, który chciałby, żeby Asia ustatkowała się i zaczęła wspierać finansowo mamę.

Ekipa „Wczorajszych" będzie towarzyszyć Asi podczas imprezy w domu, w centrum rozrywki Hula Kula oraz w klubie Glam.Magda „Centka” ma 22 lata i choć na stałe mieszka w Katowicach, na imprezy jeździ po całej Polsce. Wraz z mamą prowadzi firmę, a oprócz tego pracuje jako fotomodelka, epizodystka i charakteryzatorka. Jest także ambasadorką katowickiego klubu Pomarańcza. Ostro imprezuje nie od dzisiaj. Zaczęła jako szesnastolatka, ale większości imprez nie pamięta. Do programu zgłosił ją Marcin, przyjaciel z Warszawy. Uważa, że Centka powinna mniej pić, ponieważ po alkoholu i ściąga na siebie kłopoty - gubi buty, telefony, portfele, wdaje się w bójki, kokietuje facetów.

Druga bohaterka odcinka o imieniu Magda mieszka na Podkarpaciu. Skończyła liceum, nie pracuje i chciałaby pójść na studia, ale jest pewien problem - zbyt dużo czasu zajmują jej imprezy. Kiedy lokal, w którym imprezuje się zamyka, Magda szuka kolejnego miejsca, gdzie mogłaby kontynuować zabawę, i tak zazwyczaj aż do następnego dnia w godzinach popołudniowych. Stałą towarzyszką Magdy jest Ania, która na imprezach nosi za nią rzeczy. To właśnie ona zgłosiła swoją koleżankę do programu.

Która z bohaterek posunie się o krok za daleko? Która obnaży swoje „drugie ja” podczas imprezy? Czy po obejrzeniu taśm prawdy uznają swoje zachowanie za niestosowne?


Oglądajcie reality show Eska TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" już w najbliższą niedzielę, 16 listopada, o godz. 23.00

 
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online