Wojciech Łuszczykiewicz, frontman Video gościem Oli Kot i Marty Laux. Najlepszy program zaprasza w środę, 26 sierpnia. Godzina 16:00, Eska TV!

26/08/2015 15:14
Wojciech Łuszczykiewicz, lider Video, Marta Laux i Ola Kot - właśnie ten damsko-męski trójkąt zdominuje dzisiejszy Najlepszy program. Bohaterowie drugiego planu - kangur, panda i samotny facet na siłowni. Środa, 26 sierpnia, godz. 16:00, Eska TV.

Środowy Najlepszy program poprowadzi dla Was żeński duet - Ola Kot i Marta Laux!  Dlaczego właśnie one? Bo kto inny mógłby lepiej zaopiekować się naszym gościem, dzisiejszym szczęściarzem, którym jest Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu Video? Czy dziewczyny zajmą się nim zależycie? Aby nie było nudno, zapytamy o to, co Was wkurza najbardziej, rozwiążemy też naszą enigmatyczną sondę z pytaniem „Tak czy nie?". Pokażemy, jak wspiąć się na mur oraz jak nie wspiąć się na mur. W programie pojawią się kangur, panda i samotny facet na siłowni, będą też konkursy - Droga do Rio, kultowy już Dartenemy oraz konkurs SMS. Rozdamy w nich tyle nagród, ile damy radę rozdać! Czekamy na Was na telefonicznych i internetowych łączach, bo to właśnie Wy, interaktywnie, tworzycie Najlepszy program razem z nami! Zapraszamy przed telewizory! Środa, 26 sierpnia, godzina 16:00, Eska TV!

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Dartenemy
Zapoznaj się z regulaminem konkursu SMS

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online