Wyjątkowa muza i wyjątkowe teledyski, czyli piątkowy Dance Chart. W programie m.in. utwór Ten Walls „Walking With The Elephants"

26/09/2014 12:08
Stęskniliście się za Dance Chartem i najnowszymi tanecznymi hitami? Prowadzący program Puoteck także nie może się już doczekać dzisiejszego wieczoru i kolejnego programu, do którego pilnie przygotowywał się przez cały tydzień.


W dzisiejszym programie jak zwykle wyjątkową muzę i wyjątkowe teledyski przygotowane przez prowadzącego program Puotecka. A wśród nich najnowszy przebój muzyki house - „Walking With The Elephants" zespołu Ten Walls. Na klip składają się niesamowite zdjęcia nadmorskich krajobrazów i ludzi naśladujących delfiny. Piosenka jest utworem instrumentalnym, a Ten Walls to pseudonim kompozytora litewskiego pochodzenia Marijusa Adomaitisa. Koniecznie sprawdźcie, czy ten nieco oniryczny obraz ilustrujący utwór tan Wallsa przypadnie Wam do gustu.  Co poza tym przygotował dla Was Wasz ulubiony prowadzący? Tego dowiecie się już dziś, o godzinie 20. Puoteck zaprasza na program! Dance Chart - piątek, godz. 20:00, niedziela godz. 22:00
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online