Zwolnienie z WF? Najlepszy program i nasz gość, olimpijka Zofia Klepacka mówią mu nie! Zapraszamy Was w środę, 2 września, godz.16:00, Eska TV

02/09/2015 13:30
Zwolnienia z WF? Najlepszy program i Zofia Klepacka są na nie! Zapraszamy Was w środę, 2 września o godz.16:00 do Eska TV!

Na Najlepszy program zapraszają Was dziś Jankes i Janek Pirowski. Wielbiciele ekstremalnych wyzwań i ekstremalnie sportowych wyczynów, czyli właściwi ludzie na właściwym miejscu, bo w dzisiejszym odcinku zajmiemy się sportem! W Najlepszym programie zaczynamy cykl #Stop Zwolnieniom z WF! Kto będzie dzisiaj koziołkował, a kto zrobi pięć pompek? Miejmy nadzieję, że spór rozstrzygnie nasza olimpijka Zofia Klepacka! Bo sporów będzie sporo. Znajdzie się wśród nich między innymi odwieczna rywalizacja sportów zimowych i letnich. Które z nich są lepsze? W programie zobaczycie także znalezione na YouTube hoverboard latający nad wodą i parkującego quada. Zobaczycie też psa walczącego z szybą. Kto wygra w tym starciu? Hot tematy, mega konkursy - SMS-owy, Dartenemy i Zrób coś głupiego, hiper zabawa, a do tego premiera – Sam Feldt ft. Kimberly Anne – „Show Me Love". Najlepszy program - środa, 2 września, godz. 16:00, Eska tv.

 

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu SMS

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu Dartenemy

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu Zrób coś głupiego

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online