Łukasz Jakóbiak, Vienio i Jan Pirowski, czyli riki tiki, pam i pac. Zapraszamy na kolejny program z cyklu 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Riki tiki, pam i param param. Program 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać wywołuje żywiołowe reakcje. Zobaczcie, co będzie się działo w jego kolejnej odsłonie i sprawdźcie, co powiedzą w nim Łukasz Jakóbiak, Vienio i Janek Pirowski. W programie, który na ekranach Waszych telewizorów pojawi się już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, zobaczycie następujące teledyski: OK Go - „Here It Goes Again", Die Antwoord - „Enter The Ninja", Wamdue Project - „King of My Castle", Robbie Williams - „Rock DJ" i Bruno Mars - „The Lazy Song". Zaprezentowane klipy skomentują specjalnie dla Was jak zwykle wokaliści, prezenterzy Eski TV i ludzie związani z branżą muzyczną. Tym razem będą to: członkowie zespołu Sound'n'Grace, Liber, SA Wardęga, Łukasz Jakóbiak, Kludia Halejcio, Janek Pirowski, Z Dupy, Marcelina Zawadzka, Doda, CNE, Vienio i Rafał Maślak.


Informacje o 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać

100 złotych - najlepsze teledyski wszech czasów

Oto klipy, które „wstrząsnęły światem" i celebryci, którzy o nich opowiadają. W programie znajdą się absolutne klasyki, takie jak m.in. „Thriller", „Smells Like Teen Spirit", „Take On Me" czy „Satisfaction". Będą też teledyski nieco młodsze, na których punkcie oszalał cały świat - „Single Ladies", „One Way Or Another" czy „Gangnam Style". Wśród komentatorów znajdą się Wasi ulubieni celebryci: Sylwester Wardęga, Czesław Mozil, Natalia Siwiec, Doda, Sylwia Grzeszczak, Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, ekipa Abstrachuje TV, Dawid Woliński i inni.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online