Miłość na bogato w 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać. Co z tego wyniknie? Karolina Gilon zaprasza na program!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Miłość na bogato w programie 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać! Co z tego wyniknie? W następnym odcinku programu, oprócz Karoliny Gilon, która skomentuje dla Was klipy na bogato, w roli komentatorów pojawią się między innymi: Czesław Mozil, Adrian Harasim, LemON, Margaret, CNE, Rafał Brzozowski, Vienio, Dawid Woliński i Natalia Siwiec. W programie pokażemy Wam jak zwykle pięć teledysków, obok których nie można przejść spokojnie. Tym razem będą to: Jamiroquai - „Virtual Insanity", Modestep - „Sunlight", George Michael - „Freedom", The Chemical Brothers - „Hey Boy Hey Girl" oraz Foo Fighters - „Learn To Fly". A na razie Katarzyna Gilon zaprasza Was na program! 

Informacje o 100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać

100 złotych - najlepsze teledyski wszech czasów

Oto klipy, które „wstrząsnęły światem" i celebryci, którzy o nich opowiadają. W programie znajdą się absolutne klasyki, takie jak m.in. „Thriller", „Smells Like Teen Spirit", „Take On Me" czy „Satisfaction". Będą też teledyski nieco młodsze, na których punkcie oszalał cały świat - „Single Ladies", „One Way Or Another" czy „Gangnam Style". Wśród komentatorów znajdą się Wasi ulubieni celebryci: Sylwester Wardęga, Czesław Mozil, Natalia Siwiec, Doda, Sylwia Grzeszczak, Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, ekipa Abstrachuje TV, Dawid Woliński i inni.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online