Augustów i Miejska Lista z gościem specjalnym. Kto nim będzie? Obejrzyj zapowiedź programu! Ola Kot zaprasza na program!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

O Video

Augustów to malowniczo położona miejscowość i wakacyjny kurort otoczony przepięknymi jeziorami i gęstymi lasami. Tutaj po prostu musi się udać każda wakacyjna impreza! Ale to bynajmniej nie z tego powodu właśnie stąd nadamy specjalnie dla Was kolejny odcinek programu z cyklu Miejska Lista! Augustów ma niewątpliwe walory turystyczne, ale oprócz tego ma twórczych i skutecznych mieszkańców! To właśnie oni wzięli udział w konkursie Eska TV i sprawili, że miasto zasłużyło w nim na miano zwycięzcy! I to właśnie dlatego w najnowszym programie Miejska Lista pojawi się nie kto innych, jak sam Jankes, który w Augustowie rozkręci imprezę. W programie nie zabraknie także prowadzącej program Oli Kot, która jak zwykle, również i w Augustowie przeprowadzi swoje muzyczne śledztwo. Obejrzyjcie zapowiedź programu Miejska Lista i bądźcie z nami w najbliższy wtorek, 23 lipca, o godzinie 17:05.

Informacje o Miejska Lista

Miejska Lista
W programie Miejska Lista Ola odwiedza różne miasta i prosi Was o wybranie klipów za pomocą tabletu, które aktualnie chcielibyście usłyszeć. Czy spotkaliście już ją w swoim mieście?

Na antenie:

godziny emisji

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online