Anna Mucha o wieszakach i Grzegorz Hyży z pożegnaniem. Obejrzycie zapowiedź kolejnego programu The Best of Przeglądarka!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Anna Mucha, Grzegorz Hyży, Ilona Felicjańska, Dawid Woliński - pamiętacie, co wyznali Jankesowi w rozmowach, które nasz wszędobylski prowadzący przeprowadził z nimi w tegorocznych odcinkach Przeglądarki? Koniecznie sprawdźcie, na ile skutecznie zdołali zapisać się w Waszej pamięci! Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka naszego wspomnieniowego programu The Best of Przeglądarka, który będziecie mogli zobaczyć na antenie Eska TV już w sobotę, 22 sierpnia, o godzinie 11:00 i w niedzielę, 23 sierpnia, o godzinie 16:00. A oprócz wyżej wymienionych gwiazd pojawi się w nim oczywiście nasz niezmordowany prowadzący Jankes, który w przeglądarkowym deja vu ponownie złoży wizytę na jedynych w swoim rodzaju zawodach Runmageddon, sprawdzi także, jak bawiła się Energylandia podczas zorganizowanej tam u progu lata imprezy koncertowej.

Informacje o Przeglądarka

Przeglądarka

Chcesz wiedzieć co, gdzie, jak, kto, z kim i dlaczego? Przeglądarka to program dla tych, którzy chcą wiedzieć wszystko o show biznesie. Gwiazdy w różnych ciekawych miejscach odwiedza Jankes!

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online