Anja Rubik wydaje biografię? Dowiedźcie się więcej w Winter City!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Najnowszy odcinek najlepszego zimowego programu w Eska TV, czyli Winter City w całej okazałości! Ola Kot, zobowiązana nazwą programu, wita w iście zimowych okolicznościach przyrody. Tylko w Winter City mamy dla Was garść plotek i ploteczek na temat największych gwiazd! Co mamy dla Was dzisiaj? Odcinek wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy gościmy w Zieleńcu. Powiemy w nim między innymi o plotce głoszącej pracę Anji Rubik nad swoją biografią. Ile w tym prawdy? Sprawdźcie to w Winter City! 

Informacje o Winter City

Winter City
Winter City to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”, cieszącej się ogromną popularnością widzów ESKA TV i słuchaczy Radia ESKA. Eskowa ekipa odwiedza najlepsze zimowe miejscówki w Polsce, m.in. Białkę, Zakopane i Zieleniec, a prowadząca program Ola Kot codziennie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stokach, pokazuje, na jakie atrakcje można się tam natknąć, a także gdzie i jak odpocząć po całodziennym szaleństwie. Przy okazji plotkuje o gwiazdach, komentuje bieżące wydarzenia i omawia najnowsze trendy. A wszystko w rytm „Hitów Na Czasie”.

Program składa się z 28 odcinków, które emitowane są począwszy od 2 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, w soboty od 12:00 do 16:00, a w niedziele między 16:00 a 20:00.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online