Jak robić selfie? Jak je robią Kim Kardashian, Kate Rozz i Dorota Gardias? Kolejny odcinek Winter City już w sieci!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Poronin koło Zakopanego to kolejny zimowy kurort, w którym gości Winter City. W programie jak zwykle znajdą się plotki, porady modowe oraz mnóstwo pozytywnych zimowych wibracji. Ola opowie Wam, co robią gwiazdy, żeby zdobyć fanów i popularność. Jak o sławą zabiegają Ania Lewandowska i Dorota Gardias, co robią Kim Kardashian i Kate Rozz, żeby o nich mówiono? Bohaterami plotek będą Kinga Rusin i Hardkorowy Koksu, po raz kolejny powróci także afera z operacjami plastycznymi Ewy Minge.

Ola rozwiąże również Wasze modowe dylematy. Czy w czapce można wyglądać modnie? Co zrobić, żeby na imprezie wyglądać ładnie, a jednocześnie, żeby było nam ciepło? Jaki kolor spodni najlepiej prezentuje się na stoku? Jakie futro może okazać się modowym hitem?  

Informacje o Winter City

Winter City
Winter City to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”, cieszącej się ogromną popularnością widzów ESKA TV i słuchaczy Radia ESKA. Eskowa ekipa odwiedza najlepsze zimowe miejscówki w Polsce, m.in. Białkę, Zakopane i Zieleniec, a prowadząca program Ola Kot codziennie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stokach, pokazuje, na jakie atrakcje można się tam natknąć, a także gdzie i jak odpocząć po całodziennym szaleństwie. Przy okazji plotkuje o gwiazdach, komentuje bieżące wydarzenia i omawia najnowsze trendy. A wszystko w rytm „Hitów Na Czasie”.

Program składa się z 28 odcinków, które emitowane są począwszy od 2 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, w soboty od 12:00 do 16:00, a w niedziele między 16:00 a 20:00.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online