Koniec konfliktu Kim Kardashian i Paris Hilton? Więcej na ten temat w Winter City!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Koniec konfliktu Kim Kardashian i Paris Hilton? To się okaże! Jak dobrze pamiętamy, Kim na początku swojej kariery, mocno lansowała się z Paris Hilton. Po pewnym czasie, na linii dziewczyn nastąpiło małe ochłodzenie i nie zamieniały one ze sobą ani słowa. W ostatnich dniach na portalu Kim pojawiło się stare wspólne zdjęcie celebrytek i najlepsze życzenia urodzinowe dla Paris. Czy ta w jakikolwiek sposób na nie zareaguje?  

Informacje o Winter City

Winter City
Winter City to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”, cieszącej się ogromną popularnością widzów ESKA TV i słuchaczy Radia ESKA. Eskowa ekipa odwiedza najlepsze zimowe miejscówki w Polsce, m.in. Białkę, Zakopane i Zieleniec, a prowadząca program Ola Kot codziennie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stokach, pokazuje, na jakie atrakcje można się tam natknąć, a także gdzie i jak odpocząć po całodziennym szaleństwie. Przy okazji plotkuje o gwiazdach, komentuje bieżące wydarzenia i omawia najnowsze trendy. A wszystko w rytm „Hitów Na Czasie”.

Program składa się z 28 odcinków, które emitowane są począwszy od 2 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, w soboty od 12:00 do 16:00, a w niedziele między 16:00 a 20:00.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online