Tom Cruise już wkrótce będzie ważył 140 kilogramów. Wiecie dlaczego? Winter City zaprasza na zimowe plotki i wieści ze stoku! Program możecie już obejrzeć w internecie!

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

Winter City po raz kolejny z Poronina, czyli kolejna porcja gorących plotek oraz zimowa niespodzianka - Ola będzie jeździć na desce! 

A między zjazdami gospodyni programu opowie Wam, co słychać w świecie showbiznesu. W jej niesamowitych historyjkach pojawią się Ewa Chodakowska i Małgorzata Rozenek, które sfotografowały się ostatnio razem, a także Beyonce i Jay Z, którzy pokłócili się ostatnio w restauracji. Nie zabraknie też doniesień o małej córce Kim Kardashian North West i o jej codziennych zajęciach.

Dowiecie się też, co słychać u Magdaleny Boczarskiej i Mai Bohosiewicz, Ola powie Wam także które urodziny obchodził ostatnio Cristiano Ronaldo i jak do roli przygotowuje się Tom Cruise. Zapraszamy! 

Informacje o Winter City

Winter City
Winter City to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”, cieszącej się ogromną popularnością widzów ESKA TV i słuchaczy Radia ESKA. Eskowa ekipa odwiedza najlepsze zimowe miejscówki w Polsce, m.in. Białkę, Zakopane i Zieleniec, a prowadząca program Ola Kot codziennie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stokach, pokazuje, na jakie atrakcje można się tam natknąć, a także gdzie i jak odpocząć po całodziennym szaleństwie. Przy okazji plotkuje o gwiazdach, komentuje bieżące wydarzenia i omawia najnowsze trendy. A wszystko w rytm „Hitów Na Czasie”.

Program składa się z 28 odcinków, które emitowane są począwszy od 2 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, w soboty od 12:00 do 16:00, a w niedziele między 16:00 a 20:00.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online