Winter City: Taylor Swift kontra Katy Perry – będzie skandal?

Kategoria wiekowa:
Kraj produkcji: Polska
Powrót

Ostatnio dodane video

O Video

 Najnowszy odcinek najlepszego zimowego programu w Eska TV, czyli Winter City w całej okazałości. Ola Kot, zobowiązana nazwą programu, wita w iście zimowych okolicznościach przyrody. Przygotowała dla Was garść plotek i ploteczek. Odcinek zaczniemy jednak w nieco poszerzonym składzie, bowiem Oli towarzyszyć będzie… Halinka. Co więcej? Powiemy między innymi o tym, co jednych łączy, a innych dzieli… Jak to bywa – jedno się kochają, inni nienawidzą. Po świecie niesie się głos o konflikcie pomiędzy Taylor Swift i Katy Perry. O co poszło? Sprawdźcie to w Winter City!

Informacje o Winter City

Winter City
Winter City to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”, cieszącej się ogromną popularnością widzów ESKA TV i słuchaczy Radia ESKA. Eskowa ekipa odwiedza najlepsze zimowe miejscówki w Polsce, m.in. Białkę, Zakopane i Zieleniec, a prowadząca program Ola Kot codziennie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na stokach, pokazuje, na jakie atrakcje można się tam natknąć, a także gdzie i jak odpocząć po całodziennym szaleństwie. Przy okazji plotkuje o gwiazdach, komentuje bieżące wydarzenia i omawia najnowsze trendy. A wszystko w rytm „Hitów Na Czasie”.

Program składa się z 28 odcinków, które emitowane są począwszy od 2 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, w soboty od 12:00 do 16:00, a w niedziele między 16:00 a 20:00.

Na antenie:

godziny emisji

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online