Córka Pink pójdzie w ślady mamy? Mamy wideo! - Eska.tv
2018-10-29

Córka Pink pójdzie w ślady mamy? Mamy wideo!

0

Willow jest równie utalentowana jak mama. Zobacz kulisowy materiał! Alecia Moore, znana bardziej jako Pink, pracowała nad nagraniem „A Million Dreams” ze ścieżki dźwiękowej do „Króla rozrywki”, kiedy niespodziewanie w studiu dołączyła do niej córka.

Numer jeden na liście Billboard, triumf w notowaniach iTunes w ponad 60 krajach oraz Złoty Glob dla piosenki „This Is Me” - oto część wspaniałych osiągnięć ścieżki dźwiękowej do znakomitego musicalu „Król rozrywki” z Hugh Jackmanem, Zakiem Efronem i Michelle Williams w rolach głównych. 16 listopada przebojowy soundtrack pojawi się ponownie w sprzedaży w specjalnej wersji i pod tytułem The Greatest Showman - Reimagined.

W sieci można zobaczyć przeuroczą zapowiedź wydawnictwa, jaką jest klip z udziałem P!nk, nagrywającej piosenkę „A Million Dreams” z córką Sage Hart.

Film „Król rozrywki” trafił na ekrany polskich kin 29 grudnia 2017 roku. Jego reżyserem jest Michael Gracey. Musical opowiada o drodze do sławy P.T. Barnuma, wizjonera, twórcy wspaniałego amerykańskiego cyrku i jednego z pionierów show-biznesu.

Komentarze
© Eska TV 2018