Zaskakująca sesja live Natalii Nykiel. Zobacz klipy! - Eska.tv
2018-10-29

Zaskakująca sesja live Natalii Nykiel. Zobacz klipy!

0

Wokalistka zaprezentowała swoje subtelne, emocjonalne oblicze. Jak wyszło? Na specjalne zaproszenie platformy Vevo, Natalia Nykiel wykonała „Pokój 5” i „Łuny” na żywo przy akompaniamencie samego fortepianu.

Rok od premiery drugiego albumu Natalii Nykiel jest dla niej obfity w sukcesy. Discordia zebrała świetne recenzje, cieszy się dużą popularnością i zdobyła wiele wyróżnień, m.in. O!Lśnienie 2017 dla najlepszej polskiej płyty. Wokalistka zagrała imponującą trasę Total Tour i obecnie jest w trakcie trasy V Tour, zamykającej promocję wydawnictwa.

W sierpniu 2018 roku, artystka wydała singiel „Łuny”, którym przypieczętowała pozycję liderki w gatunku polskiej muzyki elektronicznej. Teledysk do utworu zrealizowano w Hiszpanii w Gaudi District.

Na kontrze do koncertowej odsłony artystki i mocnych bitów, z których jest znana, Natalia po raz pierwszy zaprezentowała swoje subtelne, emocjonalne oblicze aranżując swoje utwory na duet. „Pokój 5” i „Łuny” można od teraz usłyszeć na żywo przy akompaniamencie samego fortepianu.

Artystka pojawi się jeszcze na 5 koncertach w kraju. Wystąpi w Łodzi (5.11), Gdańsku (15.11), Katowicach (17.11), Bydgoszczy (26.11) i Warszawie (28.11).

Komentarze
© Eska TV 2018