Lanberry z nowym singlem „Nie ma mnie” - Eska.tv
2018-11-06

Lanberry z nowym singlem „Nie ma mnie”

0

Zobacz niesamowite lyric video w klimacie lat 90. Utwór promuje nowy album Lanberry, miXtura, którego premiera zaplanowana jest na 9 listopada.

Lanberry to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych nazw na polskiej scenie muzycznej. Teledyski wokalistki mają ponad 53 miliony wyświetleń na YouTube. Single „Ostatni most” oraz „Gotowi na wszystko” (feat. Feel) pokryły się złotem, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej rozgrywanym utworem w radiostacjach w pierwszym półroczu 2018 roku.

Sukcesy utworów zapowiadających wydawnictwo mówią jedno: miXtura to jedna z najmocniejszych popowych premier tej jesieni. Artystka nie tylko zapowiada drugi studyjny album, ale też wydaje nowy singiel promujący wydawnictwo. „Nie ma mnie” to kolejny po anglojęzycznym „Heart of Gasoline” utwór, który rozgrzeje słuchaczy tej jesieni.

Do utworu powstało lyric video w warstwie wizualnej nawiązujące do tematu przewodniego nadchodzącego wydawnictwa - przełomu lat 80. i 90. Płyta miXtura ujrzy światło dzienne już 9 listopada!

Komentarze
© Eska TV 2018