Brodka w wyjątkowym duecie z Krzysztofem Zalewskim - Eska.tv
2019-01-14

Brodka w wyjątkowym duecie z Krzysztofem Zalewskim

0

„Syberia” to drugi singiel promujący wydawnictwo MTV Unplugged Brodka. Artystka wykonała utwór w duecie z Krzysztofem Zalewskim.

- Z Krzyśkiem przez lata grałam w jednym zespole i się z nim przyjaźnię, więc to był dla mnie naturalny wybór. On już od jakiegoś czasu z nami nie gra, bo jego kariera się tak rozwinęła i potoczyła, że nie ma na to kompletnie czasu. Chciałam tym również podsumować pewien okres - mówiła Monika o współpracy z polskim wokalistą.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ⚡️Brodka Official ⚡️ (@missbrodka)Sty 10, 2019 o 7:17 PST

MTV Unplugged Brodka to zapis wyjątkowego, akustycznego występu, który odbył się 12 kwietnia 2018 roku w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Koncertowi towarzyszyła jedyna w swoim rodzaju oprawa wizualna, którą przygotowała Aleksandra Wasilkowska, słynna architektka, urbanistka i scenografka. Za reżyserię odpowiada  Agnieszka Szmoczyńska, jedna z najciekawszych autorek polskiego kina ostatnich lat („Córki Dancingu”).

15 lutego swoją premierę będzie mieć fizyczna forma albumu MTV Unplugged Brodka, a od 10 grudnia pełny zapis koncertu można obejrzeć w serwisie player.pl.

Komentarze
© Eska TV 2018