Co wiemy o Polish Hip-Hop Music Awards? - Eska.tv
2019-03-14

Co wiemy o Polish Hip-Hop Music Awards?

0

Wydarzenie ma na celu umocnienie pozycji hip-hopu w Polsce. Będzie to także ukoronowanie 2019 roku i wyjątkowe docenienie artystów, którzy przyczyniają się do popularyzacji gatunku.

Nagrody zostaną przyznane w 14 kategoriach i zostaną wręczone na początku 2020 roku podczas uroczystej gali. Prowadzącymi uroczystość będą prezenterzy telewizyjni związani z kulturą hip-hop, a laureatów wyłonią członkowie Rady Programowej Polish Hip-Hop Music Awards złożonej ze znanych i cenionych w polskim środowisku hip-hopowym dziennikarzy muzycznych, youtuberów i blogerów. Na gali znajdą się także przedstawiciele mediów, partnerzy i widzowie.

Artyści powalczą o statuetkę Polish Hip-Hop Music Awards w następujących kategoriach:
- płyta roku
- singiel roku
- street singiel roku
- utwór roku
- kooperacja roku
- artysta roku
- zespół roku
- debiut roku
- odkrycie roku
- wydarzenie roku
- nielegal roku
- producent roku
- video roku
- featuring roku

Wierzymy, że Polish Hip-Hop Music Awards będą wyjątkowym, rzetelnym i jak najbardziej obiektywnym podsumowaniem 2019 roku w polskiej branży hip-hopowej. Pierwsza edycja odbędzie się na początku 2020 roku. Obiecujemy, że przez te kilkanaście miesięcy należycie przygotujemy ceremonię, która będzie w pełni profesjonalnym i niepowtarzalnym wydarzeniem w naszym kraju - napisali organizatorzy w notce prasowej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polish Hip-Hop Festival (@polishhiphopfestival)Mar 14, 2019 o 1:33 PDT

Komentarze
© Eska TV 2018