Kortowiada 2019 zbliża się wielkimi krokami! - Eska.tv
2019-03-28

Kortowiada 2019 zbliża się wielkimi krokami!

0

Między 15 a 20 maja studenci zawładną Olsztynem hucznie obchodząc swoje święto. Tradycja olsztyńskich juwenaliów jest bardzo długa. Co tym razem przygotowują organizatorzy?

Ogłoszono już część wykonawców, którzy pojawią się na Górce Kortowskiej w piątek i sobotę w trakcie juwenaliów. Prócz ogłoszonego już wcześniej laureata plebiscytu Kormoran Kortowiady, czyli SB Maffiji (Solar, Białas, Lanek, Bedoes, White2115, Jan-rapowanie oraz DJ Johny) wystąpi Sławomir, Wilki, KęKę, Paluch, Maryla Rodowicz oraz C-BooL. Organizatorzy zapewniają, że w najbliższym czasie sukcesywnie będą informować o kolejnych wykonawcach.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kortowiada (@kortowiada)Mar 7, 2019 o 2:59 PST

Wprowadzona została istotna zmiana. Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego nieco ponad tydzień temu ogłosiła, że w tym roku uczestnicy największej atrakcji podczas Kortowiady, czyli koncertów na Górce Kortowskiej, będą musieli nabyć odpowiedni bilet, który dostępny jest na stronie ebilet.pl. Duże zainteresowanie sprawiło, że obecnie w sprzedaży jest już druga pula biletów. Dla studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przygotowana została specjalna, ulgowa cena.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kortowiada (@kortowiada)Mar 15, 2019 o 7:25 PDT

Studenci oraz sympatycy Kortowiady będą mogli uczestniczyć także w szeregu innych atrakcji, w tym w imprezach organizowanych w namiocie przy Plaży Kortowskiej oraz w koncertach organizowanych na samej Plaży. Jak co roku będzie także istniała możliwość zakupu kortowiadowych gadżetów w KortoSklepie - zarówno stacjonarnie, jak i internetowo.

Komentarze
© Eska TV 2018