Bitwy na rymy w Warszawie. Zgłoś się i wygraj! - Eska.tv
2019-05-14

Bitwy na rymy w Warszawie. Zgłoś się i wygraj!

0

Konkurs improwizacji na wolno startuje już po raz trzeci. Pojedynki mistrzów ciętej riposty, w lekko zmienionej formule, zawitają m.in. do Warszawy, gdzie MC's zmierzą się ze sobą 17 maja. Zawodników najlepiej władających słowem wyłoni jury składające się z uznanych freestylowców, a także osób związanych z szeroko pojętą słowną improwizacją. Zapisy na zawody odbywają się na stronie Red Bulla.

Red Bull KontroWersy to seria freestyle’owych bitew, podczas których uczestnicy rywalizują w formule 1 vs 1. Ich orężem są słowa, których muszą używać na tyle sprawnie, aby pokazać swoją wyższość nad rywalem. Najlepsi zawodnicy eliminacji spotkają się w wielkim finale w Gdyni.

Nad przebiegiem Red Bull KontroWersy czuwać będzie jury, które wybierze najlepszego freestyle’owca. W Warszawie na sędziowskiej ławce zasiądą: raper i freestyle'owiec Te-Tris, stand-uper Błażej Krajewski oraz freestyle'owiec i raper Radzias.

Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o podkłady muzyczne zadba Praktyczna Pani.

Tegoroczna edycja różni się od poprzednich formą zgłaszania się do zawodów. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie. Zgłoszenia na wybrany przystanek przyjmowane są do godziny 15.00 dnia poprzedzającego wydarzenie. W przypadku Warszawy zgłosić się można do 16 maja. Na każdym z czterech przystanków eliminacyjnych odbędą się wstępne kwalifikacje, w czasie których jury wyłoni szesnastu najlepszych zawodników. Następnie walczyć będą oni o miejsce w wielkim finale, który odbędzie się 25 maja podczas Delfinaliów w Gdyni.

Red Bull KontroWersy 2019 eliminacje w Warszawie:
17 maja 2019 - Warszawa, Gardenalia

Pozostałe przystanki:
24 maja 2019 - Gdynia, Delfinalia

Wielki Finał:
25 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach wstępu na Juwenalia.

Każdy z przystanków będzie też na żywo transmitowany na Facebooku Red Bull KontroWersy. Podczas transmisji widzowie będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie organizowanym przez Red Bull Mobile i markę HAMMER. Główną nagrodą będzie telefon HAMMER Energy 18x9.

Zdjęcia: Piotr Szapel/ Red Bull Content Pool

Komentarze
© Eska TV 2018