Hurts po długiej przerwie powraca z nowym singlem! - Eska.tv
2020-05-19

Hurts po długiej przerwie powraca z nowym singlem!

0

Dlaczego „Voices” może stać się numerem jeden na światowych listach przebojów? Założyciele duetu, Theo Hutchcraft i Adam Anderson, pracowali nad płytą w czasie, gdy wokalista zmagał się z problemami odosobnienia, samotności i izolacji. Artyści nie spodziewali się, że w czasach pandemii utwór będzie mówił o problemach, z którymi mierzy się teraz cały świat...

Po długiej przerwie zespół Hurts powraca z nową muzyką. Singiel „Voices” to żywy i przejmujący utwór, poruszający niezwykle aktualne w czasach izolacji tematy problemów psychicznych. Jak mówią twórcy, piosenka jest opowieścią o wewnętrznym konflikcie i odosobnieniu, oraz o walce podejmowanej z osobistym kryzysem. Singiel dostępny jest już na wszystkich platformach streamingowych.

„Voices” to pierwszy singiel Hurts wydany od czasu premiery ich ostatniego studyjnego albumu. Utwór został napisany w czasie osobistego kryzysu, z którym mierzył się wokalista zespołu, Theo Hutchcraft. Jak opowiada artysta: - Ta piosenka mówi o izolacji, desperacji i manii. Ale także o odwadze, niezłomności i sile umysłu. Napisałem ją podczas mojego małego, osobistego kryzysu, a prezentujemy ją światu w dobie całkowicie realnego i globalnego kryzysu. Mam nadzieję, że przyniesie w tych czasach nadzieję każdemu, kto zmaga się z własnymi demonami.

Ich potrzeba ciągłego poszukiwania i przesuwania granic, doceniana do tej pory przez ich słuchaczy jest w „Voices” mocno wyczuwalna. Zawiązany w Manchesterze zespół Hurts znany jest fanom z eksplorowania różnorodnych, współczesnych popowych brzmień.

Duet, w skład którego wchodzą Theo Hutchcraft i Adam Anderson, obecny na scenie już ponad dekadę odniósł globalny sukces, zdobywając liczne nagrody oraz sprzedając miliony egzemplarzy płyt. Debiutancki album Hurts „Happiness” trzynaście razy sięgnął po status platynowej płyty. Przeboje takie jak „Lights”, „Wonderful Life”, „Ready to Go” wywindowały zespół na szczyt i dały nominacje w takich konkursach jak MTV Europe Music Awards czy NME Awards. Hurts to zespół o silnym znaczeniu dla brytyjskiej oraz globalnej sceny nowoczesnego popu.

Komentarze
© Eska TV 2018
>