Viki Gabor zapowiada kolejny utwór. Social media huczą! - Eska.tv
2020-07-02

Viki Gabor zapowiada kolejny utwór. Social media huczą!

0

Czy najnowszy singiel artystki „Forever and a Night” pobije popularność „Superhero”? Po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019, zdobyciu ponad 70 milionów streamów i wyświetleń oraz otrzymania podwójnej platyny za singiel „Superhero” oraz platyny za singiel „Ramię w ramię”, Viki wydaje „Forever and a Night”. Czy utwór stanie się kolejnym hitem?

Od kilku dni w mediach społecznościowych artystki aż huczy od informacji. Nie dość, że Instagram gwiazdy śledzi ponad 500 tysięcy osób, to w dodatku Viki zapowiedziała swój najnowszy utwór! Po niezwykle pozytywnym przyjęciu singli „Superhero” i „Getaway”, Viki przygotowała kolejny anglojęzyczny singiel „Forever and a Night”, napisany m.in. przez Cutfather (Katy Perry, Dagny, R3HAB) oraz Lawrie Martin (Don Diablo, Zayn, Zak Abel).

Premiera utworu w serwisach cyfrowych już 3 lipca o północy. Już teraz można dodać najnowszy utwór Viki do swojej biblioteki muzycznej, by nie zapomnieć o nim w dniu premiery i mieć go pod ręką. Wystarczy zapisać się do pre-save pod tym linkiem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)Cze 30, 2020 o 10:37 PDT

Do utworu artystka przygotowała także teledysk, którego premiera również odbędzie się 3 lipca, o godzinie 12:00 na jej kanale YouTube.

To nie koniec niespodzianek! Wiemy, że odbędzie się również specjalnie przygotowane Listening Party – szczegółów szukajcie na kanałach społecznościowych artystki.

Komentarze
© Eska TV 2018
>