Margaret wraca na scenę po długiej przerwie! - Eska.tv
2020-07-22

Margaret wraca na scenę po długiej przerwie!

0

Co artystka przygotowała dla swoich fanów? Gdzie można oglądać ją na żywo? Po wyjątkowo długiej przerwie od medialnych aktywności i występów na żywo Margaret ogłasza rozpoczęcie współpracy z agencją Revolume. Artystka informuje także o datach swoich pierwszych koncertów.

Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery studyjne albumy, w tym dwa - „Add The Blonde” i „ Just The Two of Us” - nagrodzone platyną. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel „Thank You Very Much” notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)Maj 21, 2020 o 10:06 PDT

Pomimo osiągnięć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskojęzycznego albumu. „Gaja Hornby” to dojrzała, szczera i pozbawiona wielkobudżetowego blichtru produkcja. Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret: „To dopiero początek zmian”. Już wkrótce światło dzienne ujrzy jej nowy materiał, będący rozwinięcie premiery z 2019 roku. Poza sferą twórczą artystka skupia się też na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. Zaowocowało to obecnością w gronie jurorskim The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Pierwsze koncerty Margaret po covidowej przerwie odbędą się w piątek 28 sierpnia w Płocku i sobotę 29 sierpnia w Wiśle, co artystka ogłosiła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, pisząc: „KONCERTYYYYY!!!! Nie będzie ich wiele, bo całe 2 - Płock/Wisła! Sytuacja też niepewna, więc spieszcie się z kupnem biletów, bo w tym roku ciężko będzie się gdzieś jeszcze usłyszeć!”

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)Lip 15, 2020 o 4:06 PDT

My będziemy, a Wy?

Komentarze
© Eska TV 2018
>